Kiran: Jak probudit Dar intuice

Příští workshop s Kiranem Anumalasettym z Indie se bude konat 21.-23.2.2020

Kiran vedl v Praze již 4 workshopy.

Jeho poslední workshop byl na téma:

Jak probudit Dar intuice. Nalaďte se na své Intuitivní a Vyšší Já.

22.-24. února 2019

 • Čas: Pá: 14.00 – 20.00, So: 10.00-19, ne: 10.00-18:00 hod
 • Místo: MAITREA a.s, Týnská ulička 6, Praha 1, https://seminare.maitrea.cz/kiran-anumalasetty#jak-probudit-dar-intuice
 • Cena: 4500 Kč , při platbě po 11.2.2019 je cena 5220 Kč

Jsme velice intuitivní bytosti. Když dovolíme naší intuici řídit náš život, stává se smysluplným, autentickým a plyne bez námahy. Přirozeně se naladíme na naše dary a zamilujeme se do života.

Na tomto hluboce prožitkovém workshopu budete krok po kroku vedeni k vašemu Intuitivnímu a Vyššímu Já. Když máte přístup k Vyššímu Já, transformuje se váš pohled na život. Budete schopni dosáhnout jasnosti ve smyslu a účelu života. Také léčit minulost a opakující se vzorce.

Tento workshop je příležitostí pro vás, abyste:

 • Pochopili, kde blokujete váš přirozený proud intuice
 • Otevřeli energetická centra, která jsou vstupními dveřmi k vnitřním smyslům
 • Měli přístup do vyšších dimenzí lásky a moudrosti
 • Měli zkušenost s otevřením třetího oka a Intuitivního Já
 • Stali se soustředěnými a klidnými
 • Vrátili se do srdce a zažili vnitřní svobodu tady a teď
 • Aktivovali jemné orgány (šišinku) pro prožitek mystických dimenzí
 • Přinesli moudrost Vyššího Já do fyzického života
 • Aktivovali alchymickou energii hrdla
 • Transformovali vaši negativitu do síly

V průběhu workshopu se naučíte lehce aplikovat techniky pro:

 • Aktivaci kreativní energie zvané Larynx energy
 • Otevření energetického centra třetího oka jemným, ale silným způsobem
 • Trojitý proces vidění
 • Čištění energií a emocionálních bloků za použití energie třetího oka
 • Naladění se na bytosti vyšších dimenzí, anděly, spirituální průvodce
 • Kontakt s přáteli z jiných světů
 • Zvládání uměni vědomého spánku, aby byl váš spánek hluboce léčivým a také mystickou zkušeností

Když naplno používáme intuici a vnitřní dary, naše reakce na životní situace se stávají přirozenými a spontánními. Stáváme se více vycentrovanými a klidnými, meditativními v každé aktivitě, čestnými a moudrými v našich vztazích a jsme hluboce v kontaktu s naším duchem. Když jednou se hluboce zkontaktujeme se svým Vyšším já, již nemůžeme jít zpátky ke starým vzorcům a starým způsobům utrpení. Začínáme vidět život úplně novým způsobem. Žijeme život přirozeně, jdeme v souladu s vnitřním rytmem a zůstáváme sladění s našimi vyššími touhami, záměry a smyslem.

O lektorovi:

Kiran Anumalasetty, www.kirananumalasetty.com, je facilitátorem a badatelem regresí do minulých životů. Svůj zájem o minulé životy objevil jako 14letý chlapec, když ve snu navštívil svých posledních 7 životů v řadě.  Jeho přirozená zvědavost pochopit své opravdové já ho přivedla k terapii minulými životy. Jako terapeut a průvodce workshopy na Life Research Academy v Indii, kde pracuje 7 let, pomohl mnohým lidem vyléčit nemoci, vztahové problémy či strachy.

Kiran na svých workshopech vede silné a hluboké meditace s uklidňující hudbou pro vstup do vyšších dimenzí a prožitků Zdroje nebo Jednoty. Uceleně integruje výuky o tibetském bardu, psychodramata, energii třetího oka a současnou vědu o regresi do minulých životů.

Využívá sílu lásky v našem srdci k napojení se na novou budoucnost, která na nás čeká.

Je členem poradenské rady Indie v mezinárodní Asociaci pro výzkum regrese a reinkarnace (ARRR) a členem Mezinárodní asociace pro studium snů (IASD).

Publikoval několik výzkumných článků a vedl semináře na mezinárodních konferencích ARRR a IASD.

Pravidelně píše sloupky pro Edge magazine ( http://www.edgemagazine.net/author/kiran-anumalasetty/ ).

Reference:

Rozhovor s Kiranem v Magazínu Maitrea na téma Minulý život? Vaše brána do budoucnosti si můžete přečíst na http://magazin.maitrea.cz/minuly-zivot-vase-brana-do-budoucnosti/

Velké díky Kiranovi za jeho citlivost při práci. Je to úžasný človíček, ač vzrůstem malý, tak srdcem obrovský. Cítila jsem jeho lásku. Vytvořili jste hezký pracovní pár. S úctou, Renata 

Bol to velmi intenzívny a silný seminár! Velmi vyživil moju dušu! Vďaka Vám všetkým!
S láskou Nidhi

Na Kirana myslím s velkou vnitřní láskou. Bylo to pro mne velmi důležité a krásné setkání. Budu se moc těšit na jakékoliv zprávy o plánech s Kiranem do budoucna. Někdo takový, jako je on, nám tu, myslím, moc chybí. Ještě jednou díky. Šárka

Ještě jednou děkuji za uspořádání pro mne velmi cenného semináře a workshopu věnujícímu se regresi s Kiranem.  Jsem také ráda, že Maitrea poskytla svůj krásný láskou prodchnutý prostor pro setkání s touto otevřenou bytostí. Hluboce jsem se zde dotkla svého poslání díky zvětšení brány vnímání a rozkryla tím určité významné souvislosti. Jana

Chcem veľmi pekne poďakovať za nádherné chvíle s Kiranom. Procesy, ktorými sme všetci prešli boli silné, a myslím si, že ešte pretrvávajú. Péťa

„Kiran je jeden z nejvíce pokorných a soucitných učitelů, jaké jsem kdy potkala. V relativně mladém věku má tak hlubokou moudrost a pokoru, což je ve světě zřídkakdy vidět. Být studentkou tak úžasné osoby je požehnáním. Jeho učení je lehce pochopitelné pro lidi z různých věkových skupin. Každé slovo, které řekne, pochází z hloubky bytí. Taková hloubka se přímo dotýká srdce každého, kdo naslouchá. Každý může vnímat, že to není osoba, ale je to Duše, která mluví.
Děkuji každému, kdo mi pomohl potkat se s tímto mistrem.“
 Harika Suri

„Znám Kirana od roku 2012. Jeho přítomnost a energie se dotýká každého velmi hluboce. Pokaždé, když ho potkám, jsem v kontaktu s velmi milující přítomností v něm a přináší mi to velkou radost. Pracuje v našem týmu jako trenér spirituálních koučů od roku 2012. Jeho způsob učení je rozdílný od jiných trenérů. Vždycky mluví ze svého nejvyššího stupně empatie, proto hodně lidí miluje mu naslouchat a také se s ním rádi kontaktují a mluví s ním. Jako vedoucí projektu pro Trénink spirituálních koučů jsem obdržel nekonečné množství zpětných vazeb od stovek Kiranových žáků na jeho učení, které je hodně inspirovalo. Cítím se hrdý, že mohu říct, že je jeden z nejlepších trenérů spirituálních koučů v našem týmu Quantum Life University. Jeho laskavá přítomnost přináší světlo do mnohých lidských srdcí. Kiran je vyrovnaná osoba, která inspiruje všechny v našem týmu, aby žili harmonický život. Profesí je senior softwarový inženýr, ale aby inspiroval lidi ke spiritualitě, učí také v Tréninku pro zlepšení života a je terapeutem regresí do minulých životů na Life Research Academy. Jeho klienti po regresích procházejí posunem a velkou změnou v životě. Podle mě má v sobě Kiran ztělesnění Kristova soucitu. Mám štěstí, že ho potkávám v tomto životě a cítím se šťastný, že s ním pracuji.

Děkuji.
Namaste,“  
Lokanath Reddy,