Kiran: Uzdrav své srdce abys miloval. Podpoř svou srdeční inteligenci.

 

Tento workshop se již konal, ponechám zde info jen pro ilustraci .

Kiran Anumalasetty byl v Praze a vedl workshopy od roku 2017 osobně 5x.

Od léta 2020 probíhají on-line webináře s Kiranem. Nejbližší bude 24. května 2022. Záznamy minulých webinářů jsou k dispozici. V případě zájmu, prosím, napište mi o bližší info.

 

Obsahem únorového 2020 workshopu bylo:

Abychom léčili srdce, potřebujeme pochopit jeho smysl a funkci nejenom jako fyzického orgánu, ale i jako centra energie. Když v srdci odplombujeme pramen lásky, proudí do každého aspektu našeho života. Léčí naše zranění z dětství, z prenatálu a minulých životů. Dávat a přijímat lásku je důležitou lekci Duše.

 

Elektromagnetické pole srdce je 5000x silnější než pole mozku (podle výzkumu Heart Math Institutu). Když není srdeční pole koherentní (soudržné, harmonické), vysílá nekoherentní signály do mozku. Nervové dráhy vedou informace ze srdce do mozku a fungování mozku se mění podle těchto informaci. Koherentní srdce vytváří koherentní mozek, celkovou harmonii a zdraví. Když plně obejmeme těžké emoce žalu, smutku a strachu a zažijeme povznesené emoce lásky a štěstí, tehdy naše srdce bije koherentně.

 

Na workshopu se naučíme umění léčení srdečního centra a návrat k povzneseným emocím Lásky, Soucitu, Vděčnosti a Odpuštění. Když cítíme tyto povznesené emoce, vyzařujeme kolem sebe nové pole. Měníme svůj stav bytí a vytváříme novou realitu založenou na těchto povznesených emocích.

 

Tento workshop je příležitosti pro:

 1. Naučit se praktikovat „Tonglen“ pro probuzení milující laskavosti ve svém srdci.
 2. Uvolnění hlavních emocionálních bloků v Srdečním centru.
 3. Naučit se prožívat povznesené emoce milující laskavosti, soucitu a vděčnosti.
 4. Zažít alchymii transformace omezených emocí v srdci na Lásku
 5. Prožít posvátnou jednotu protikladů v srdečním centru.

 

Když ve vodě není bahno, nemůže tam vyrůst lotosový květ. Zakalené vody viny, studu, hněvu, smutku, strachu, osamělosti nejsou nechtěné. Když těmto emocím věnujeme pozornost, začínáme je vidět takové, jaké jsou. Neodmítáme je, neposuzujeme je a nejdeme pryč od nich. Dovolíme proběhnout úžasnému procesu vnitřní alchymie. Zakalené vody těchto těžkých emoci pomalu vyživují rozkvétání lásky v srdečním centru.

 

Následující praktické procesy a vedené meditace na workshopu vám umožní otevřít pramen milující laskavosti ve vašem srdci:

 

 1. Tibetská praxe pro probuzení soucitu a otevření srdečního centra.
 2. Soucitné naslouchání.
 3. Identifikování důležitých energetických bloků pro prožívání lásky.
 4. Vedená regrese. Uvolnění důležitých energetických bloků z minulosti a prožití Duše.
 5. Proces na prožití Vnitřní Svobody a Prostoru. Když zkušenost prostoru vstoupí do vašeho srdce, skutečně ho osvobodí od omezení.
 6. Tvoření ze Srdeční Inteligence.

 

Jsme bytosti Lásky. Když zažíváme Lásku jako naší esenci, vidíme všechno tak, jak se manifestuje. Necítíme oddělenost od ostatních. Začínáme také milovat svou budoucnost a necítíme od ní separaci. Dovolíme, aby se krásná budoucnost rozvinula pro nás, naši rodinu a planetu.

 

Místo: Maitrea, Týnská ulička 6, Praha 1

O lektorovi:

Kiran Anumalasetty je facilitátorem a badatelem regresí do minulých životů. Svůj zájem o minulé životy objevil jako 14letý chlapec, když ve snu navštívil svých posledních 7 životů v řadě.  Jeho přirozená zvědavost pochopit své opravdové já ho přivedla k terapii minulými životy. Jako terapeut a průvodce workshopy na Quantum Life University v Indii, kde pracuje 8 let, pomohl mnohým lidem vyléčit nemoci, vztahové problémy či strachy.

Kiran na svých workshopech vede silné a hluboké meditace s uklidňující hudbou pro vstup do vyšších dimenzí a prožitků Zdroje nebo Jednoty. Uceleně integruje výuky o tibetském bardu, psychodramata, energii třetího oka a současnou vědu o regresi do minulých životů.

Využívá sílu lásky v našem srdci k napojení se na novou budoucnost, která na nás čeká.

Je členem poradenské rady Indie v mezinárodní Asociaci pro výzkum regrese a reinkarnace (ARRR) a členem Mezinárodní asociace pro studium snů (IASD).

Publikoval několik výzkumných článků a vedl semináře na mezinárodních konferencích ARRR a IASD.

Pravidelně píše sloupky pro Edge magazine ( http://www.edgemagazine.net/author/kiran-anumalasetty/ ).

Reference:

Rozhovor s Kiranem v Magazínu Maitrea na téma Minulý život? Vaše brána do budoucnosti si můžete přečíst na http://magazin.maitrea.cz/minuly-zivot-vase-brana-do-budoucnosti/

Velké díky Kiranovi za jeho citlivost při práci. Je to úžasný človíček, ač vzrůstem malý, tak srdcem obrovský. Cítila jsem jeho lásku. Vytvořili jste hezký pracovní pár. S úctou, Renata 

Bol to velmi intenzívny a silný seminár! Velmi vyživil moju dušu! Vďaka Vám všetkým!
S láskou Nidhi

Na Kirana myslím s velkou vnitřní láskou. Bylo to pro mne velmi důležité a krásné setkání. Budu se moc těšit na jakékoliv zprávy o plánech s Kiranem do budoucna. Někdo takový, jako je on, nám tu, myslím, moc chybí. Ještě jednou díky. Šárka

Ještě jednou děkuji za uspořádání pro mne velmi cenného semináře a workshopu věnujícímu se regresi s Kiranem.  Jsem také ráda, že Maitrea poskytla svůj krásný láskou prodchnutý prostor pro setkání s touto otevřenou bytostí. Hluboce jsem se zde dotkla svého poslání díky zvětšení brány vnímání a rozkryla tím určité významné souvislosti. Jana

Chcem veľmi pekne poďakovať za nádherné chvíle s Kiranom. Procesy, ktorými sme všetci prešli boli silné, a myslím si, že ešte pretrvávajú. Péťa

„Kiran je jeden z nejvíce pokorných a soucitných učitelů, jaké jsem kdy potkala. V relativně mladém věku má tak hlubokou moudrost a pokoru, což je ve světě zřídkakdy vidět. Být studentkou tak úžasné osoby je požehnáním. Jeho učení je lehce pochopitelné pro lidi z různých věkových skupin. Každé slovo, které řekne, pochází z hloubky bytí. Taková hloubka se přímo dotýká srdce každého, kdo naslouchá. Každý může vnímat, že to není osoba, ale je to Duše, která mluví.
Děkuji každému, kdo mi pomohl potkat se s tímto mistrem.“
 Harika Suri

„Znám Kirana od roku 2012. Jeho přítomnost a energie se dotýká každého velmi hluboce. Pokaždé, když ho potkám, jsem v kontaktu s velmi milující přítomností v něm a přináší mi to velkou radost. Pracuje v našem týmu jako trenér spirituálních koučů od roku 2012. Jeho způsob učení je rozdílný od jiných trenérů. Vždycky mluví ze svého nejvyššího stupně empatie, proto hodně lidí miluje mu naslouchat a také se s ním rádi kontaktují a mluví s ním. Jako vedoucí projektu pro Trénink spirituálních koučů jsem obdržel nekonečné množství zpětných vazeb od stovek Kiranových žáků na jeho učení, které je hodně inspirovalo. Cítím se hrdý, že mohu říct, že je jeden z nejlepších trenérů spirituálních koučů v našem týmu Quantum Life University. Jeho laskavá přítomnost přináší světlo do mnohých lidských srdcí. Kiran je vyrovnaná osoba, která inspiruje všechny v našem týmu, aby žili harmonický život. Profesí je senior softwarový inženýr, ale aby inspiroval lidi ke spiritualitě, učí také v Tréninku pro zlepšení života a je terapeutem regresí do minulých životů na Life Research Academy. Jeho klienti po regresích procházejí posunem a velkou změnou v životě. Podle mě má v sobě Kiran ztělesnění Kristova soucitu. Mám štěstí, že ho potkávám v tomto životě a cítím se šťastný, že s ním pracuji.

Děkuji.
Namaste,“  
Lokanath Reddy,