konstelace

Konstelace jsou metodou rozvoje osobnosti, sebepoznání a psychoterapie. Pracuji s nimi ve skupinách i v individuálních sezeních. 

Postavením vlastní konstelace za účelem porozumění nebo řešení nějakého problému máme možnost si uvědomit, co se v našem nevědomí v souvislosti s daným problémem děje, co nás odtamtud ovlivňuje. Konstelace nám zároveň  poskytuje možnosti změny na nevědomé i vědomé úrovni.  

Konstelacemi můžeme zvědomovat a „léčit“ vlivy z původní rodiny, současné rodiny,  z prenatálu, porodu i minulých životů.  Můžeme si postavit konstelace na jakákoliv témata pracovní, psychická, zdravotní, vztahová, závislostní, finanční apod. Konstelacemi se také dobře zvědomují sny a naše vnitřní osoby. Konstelacemi také prohlubujeme, upevňujeme spojení s naší esenciální podstatou, s „domovem“. 

Vedu tzv. terapeutické konstelace s jakýmkoliv tématem, kde mé zkušenosti z terapeutické praxe jsou velmi přínosné. Mou specializací je zejména konstelační práce s našimi vnitřními osobami, které nesou dané konstelační téma a zdravými esenciálními částmi, které jsou velmi důležité v procesu integrace, posílení, léčení, návratu klienta ke své hluboké podstatě.

Jedna konstelace trvá cca 1 – 1,5 hod. V jeden den můžeme pro účastníky postavit maximálně 5 konstelací. Konstelace jsou velmi přínosné i pro ty, kteří si nestaví vlastní konstelaci a konstelací se účastní jen v „rolích“.

Cena pro účastníka s postavením vlastní konstelace je 1100 Kč.

Cena pro účastníka bez vlastní konstelace je 400 Kč.

Pokud máte zájem účastnit se konstelací, prosím, napište mi na anna.nandrazi@gmail.com

 

Nejbližší termíny konstelací jsou v sekci termíny

Reference:

Ahoj Aničko,

konstelace s Tebou byly velice hluboké. Velice se cením toho, že jdeš opravdu do hloubky a dáváš dostatek prostoru tomu, co se děje. Vyhovovalo mi, že jsi pracovala také s našimi vnitřními částmi a že využíváš znalostí i z jiných oblastí. Mám pocit, že se „věci“ pohnuly a opravdu změnily. Už se těším na další!

Jana

Anička je úžasná žena, která ví , jak pracovat s lidskou duší. Její individuální konzultace i skupinové konstelace, vedené s láskou, klidem ,pokorou a zároveň s profesionálním přehledem, odhalí to skryté nevědomé, co člověk sám bez její pomoci těžko najde. Jsem ráda, že jsem Tě potkala na své cestě, díky moc.

Katka