Anna: Spoj se se svými přirozenými zdroji. Otevři se vyšším úrovním vědomí.

Tyto workshopy jsem vedla v Maitree před C. Ponechávám zde info jen pro ilustraci. 

Teď jsem ještě v tomto směru neaktivní :-). 

Cílem sebezkušenostního workshopu v malé skupině účastníků bylo poznání možností, jak se opět spojovat se svým vnitřním „středem“, se svou podstatou a vyššími úrovněmi vědomi.

Reference:
– Víkendový workshop s Annou byl úžasný, Anna vedla seminář velmi citlivě, empaticky a s velkým respektem ke všem zúčastněným. Velmi doporučuji, dotklo se to všech, vším a všude. Neskutečná a osvobozující zkušenost. Jsem vděčná, že jsem tam mohla být. Sylva
 

– Dlouho jsem marně hledal způsob, jak se se se svýma problémama vypořádat.
Že to nezvládnu sám, mi bylo jasné, jenže jsem ani nemohl najít nikoho, kdo by mi s tím dokázal pomoci. Nyní už vím, jakým směrem jít a kde takové lidi hledat.
Jsem teprve na začátku své cesty za změnou. Cítím, že bude hodně dlouhá, ale po tomhle víkendu se na ní hrozně těším. Moc Ti za to děkuji. 
Tomáš

Jsou to samostatné workshopy. Nenavazují na sebe.

Místo konání: Maitrea, Týnská ulička 6, Praha 1, seminářů Anny Nandrážiové

Cena: 2.250 Kč

Reference:

Víkendový workshop s Annou byl úžasný, Anna vedla seminář velmi citlivě, empaticky a s velkým respektem ke všem zúčastněným. Velmi doporučuji, dotklo se to všech, vším a všude. Neskutečná a osvobozující zkušenost. Jsem vděčná, že jsem tam mohla být. Sylva

Ahoj Anno,

chtěla bych Ti moc poděkovat za seminář, který jsme minulý víkend absolvovali. Především oceňuji Tvůj nesmírně lidský přístup, ohromné pochopení pro každého z nás, ochotu naslouchat a hlavně trpělivost, kterou si s námi měla. Moc ráda se s Tebou ještě setkám.Děkuji, Alena

Anicko, chci Ti jeste jenom kratce podekovat za vikendovy workshop. Z meho srdce snad spadly okovy a dokazu se divat dopredu.  Zacal ozdravny proces. Myslim, ze dnes budu konecne spat. Urcite budu chtit pokracovat.

s laskou

Gabina

Dlouho jsem marně hledal způsob, jak se se se svýma problémama vypořádat.
Že to nezvládnu sám mi bylo jasné, jenže jsem ani nemohl najít nikoho, kdo by mi s tím dokázal pomoci. Nyní už vím, jakým směrem jít a kde takové lidi hledat.
Jsem teprve na začátku své cesty za změnou. Cítím, že bude hodně dlouhá, ale po tomhle víkendu se na ní hrozně těším. Moc Ti za to děkuji. Tomáš

Paní Kateřina napsala produkčnímu týmu Maitrey:

Minulý víkend jsem byla na semináři 4 důležité kroky k vnitřní změně, který vedla Anna Nandrážiová.

Byla skvělá. Každému z účastníků se věnovala s láskou, individuální péčí a osobním přístupem. Seminář vedla pevnou rukou, ale zároveň citlivě a svobodně. Byla jsem nadšená.

Moc Anně děkuji a těším se na další zkušenosti v oblasti osobního rozvoje.

Hezký den všem.

Kateřina

>>> Kontaktujte nás <<<