Anna: Spoj se se svými přirozenými zdroji. Otevři se vyšším úrovním vědomí.

Tyto workshopy jsem doposud vedla v Maitree. Pokud nám vnější podmínky umožní znovu se potkávat ve skupinách, jistě se sejdeme.

Cílem sebezkušenostního workshopu v malé skupině účastníků je poznání možností, jak se opět spojovat se svým vnitřním „středem“, se svou podstatou a vyššími úrovněmi vědomi.

Když jsme v kontaktu se svou zdravou přirozeností, žijeme v přítomnosti, přiměřeně reagujeme na události, které zažíváme teď. Náš život je smysluplný a bohatý.
Klid, jasnost, přirozená síla, pravdivost, sebedůvěra, respekt k sobě i jiným, zodpovědnost za sebe, svoboda, kontaktnost, soucit, bezpodmínečná láska, vděčnost, zvídavost, nevinnost, vnímavost, kreativita, spiritualita. To jsou obvyklé kvality, zdroje naší přirozenosti, našeho esenciálního Já.

V životě se nám však často nedaří být s těmito vlastními kvalitami v kontaktu. Máme k tomu své důvody.
Obvyklou příčinou oddělenosti od naší přirozené podstaty, a tím i příčinou našich problémů a nespokojenosti, je prožití traumatizujících situací v minulosti. Byly pro nás natolik bolestivé, že jsme je vytěsnili, a tak si na ně nepamatujeme. S nimi jsme vytěsnili i kus své přirozenosti a místo toho jsme se naučili nějakou přežívající strategii, abychom se již dál s touto bolesti nesetkávali. Vytěsněné prožitky i od esence odštěpené přežívající strategie jsou stále přítomné v našem nevědomí jako naše „vnitřní osoby“ (ego-stavy, tvoří naše ego) a ovlivňují naše chování, vnímání, mozek, nervový systém i tělo. V minulosti nám vnitřní osoby pomohly přežit, ale teď nás omezují v kontaktu se Sebou i s okolím. Naše vnitřní osoby nás také omezují v transpersonálním rozvoji.

Vědomou či nevědomou hlubokou touhou každého z nás je „vyléčit“ své ego-stavy a žít v kontaktu se svou Podstatou a skrze ni s Jednotou.

Na workshopu se budeme podrobněji zabývat esenciálními zdroji i důležitými kroky, které vedou k vnitřní změně. Každý účastník bude mít možnost pracovat na svém vlastním tématu do hloubky a spojit se s kvalitami své esenciální podstaty i s vyššími úrovněmi vědomí.
Dle potřeby jednotlivých témat budeme pracovat s konstelačními technikami, vědomím těla, uvědomováním si pocitů, vnitřních obrazů a vhledů, meditacemi apod.
Věřím, že vytvoříme klidnou a empatickou atmosféru, aby se každý účastník cítil přijímaný a v bezpečí.

Reference:
– Víkendový workshop s Annou byl úžasný, Anna vedla seminář velmi citlivě, empaticky a s velkým respektem ke všem zúčastněným. Velmi doporučuji, dotklo se to všech, vším a všude. Neskutečná a osvobozující zkušenost. Jsem vděčná, že jsem tam mohla být. Sylva
 

– Dlouho jsem marně hledal způsob, jak se se se svýma problémama vypořádat.
Že to nezvládnu sám, mi bylo jasné, jenže jsem ani nemohl najít nikoho, kdo by mi s tím dokázal pomoci. Nyní už vím, jakým směrem jít a kde takové lidi hledat.
Jsem teprve na začátku své cesty za změnou. Cítím, že bude hodně dlouhá, ale po tomhle víkendu se na ní hrozně těším. Moc Ti za to děkuji. 
Tomáš

Jsou to samostatné workshopy. Nenavazují na sebe.

Místo konání: Maitrea, Týnská ulička 6, Praha 1, seminářů Anny Nandrážiové

Cena: 2.250 Kč

Reference:

Víkendový workshop s Annou byl úžasný, Anna vedla seminář velmi citlivě, empaticky a s velkým respektem ke všem zúčastněným. Velmi doporučuji, dotklo se to všech, vším a všude. Neskutečná a osvobozující zkušenost. Jsem vděčná, že jsem tam mohla být. Sylva

Ahoj Anno,

chtěla bych Ti moc poděkovat za seminář, který jsme minulý víkend absolvovali. Především oceňuji Tvůj nesmírně lidský přístup, ohromné pochopení pro každého z nás, ochotu naslouchat a hlavně trpělivost, kterou si s námi měla. Moc ráda se s Tebou ještě setkám.Děkuji, Alena

Anicko, chci Ti jeste jenom kratce podekovat za vikendovy workshop. Z meho srdce snad spadly okovy a dokazu se divat dopredu.  Zacal ozdravny proces. Myslim, ze dnes budu konecne spat. Urcite budu chtit pokracovat.

s laskou

Gabina

Dlouho jsem marně hledal způsob, jak se se se svýma problémama vypořádat.
Že to nezvládnu sám mi bylo jasné, jenže jsem ani nemohl najít nikoho, kdo by mi s tím dokázal pomoci. Nyní už vím, jakým směrem jít a kde takové lidi hledat.
Jsem teprve na začátku své cesty za změnou. Cítím, že bude hodně dlouhá, ale po tomhle víkendu se na ní hrozně těším. Moc Ti za to děkuji. Tomáš

Paní Kateřina napsala produkčnímu týmu Maitrey:

Minulý víkend jsem byla na semináři 4 důležité kroky k vnitřní změně, který vedla Anna Nandrážiová.

Byla skvělá. Každému z účastníků se věnovala s láskou, individuální péčí a osobním přístupem. Seminář vedla pevnou rukou, ale zároveň citlivě a svobodně. Byla jsem nadšená.

Moc Anně děkuji a těším se na další zkušenosti v oblasti osobního rozvoje.

Hezký den všem.

Kateřina

>>> Kontaktujte nás <<<