PRÁCE SE SNY

Anna

Pamatujete si své sny? Pracujete s nimi? Na cestě k Sobě jsou sny velkými pomocníky, a to nejen pro sebereflexi.

Velkou důležitost snům připisovaly již původní národy. Sny k nám totiž mluví velice aktuálně, pravdivě i naléhavě, jen si musíme dát čas a práci porozumět jejich symbolické řeči obrazů a metafor.

Sen, který není vyložen, je jako nepřečtený dopis“ ( Zohar I).

Sny jsou „dopisy“ pro nás z úrovně našeho vlastního nebo kolektivního nevědomí. Sen je hluboký a jedinečný zdroj poznávání sebe sama, někdy i náznak možností „jak dál“. Sny nám ukazují, co je důležité pro naši duši, pro naši hlubokou podstatu. Sny léčí. Ničím nenahraditelné jsou zejména opakující se sny a tzv. sny velké, jejichž symbolika pramení z úrovně tzv. kolektivního nevědomí.

Pokud se rozhodnete využit mého průvodcování Vašimi sny, budu se na Vás těšit. Zapisujte si každý sen bez mentální cenzury a včetně pocitů. Ke každému snu si udělejte poznámky, co prožíváte v poslední době v bdělém stavu.

S klienty, kteří chtějí porozumět svým snům, pracuji intuitivně technikami asociací, imaginací, „Voice dialogu“ - přímého rozhovoru s „aktéry“ snu – vnitřními osobami, konstelačními vhledy, jako i symbolikou na úrovni kolektivního nevědomí.

Cena za individuální sezení je 600 Kč/hod.

 

Sny se s velkým zájmem zabývám a studuji je již několik let. V roce 2015 jsem se stala členkou Mezinárodní asociace pro studium snů (International Association for the Study of Dreams).

24. až 28. června 2016 jsem se účastnila konference Mezinárodní asociace pro studium snů, která se tento rok konala v Holandsku v překrásném historickém komplexu budov bývalého opatství Rolduc v Kerkrade http://www.rolduc.com/nl/index.html. 300 účastníků z 34 států 5 kontinentů, přednášky, sympózia, workshopy – vědecké, lékařské, psychologické, spirituální, umělecké, šamanské,… Intenzivní, hluboké, úžasné.