systemické konstelace

Systemické konstelace jsou metodou rozvoje osobnosti, sebepoznání a psychoterapie. Pracuji s nimi ve skupinách i v individuálních sezeních. 

Postavením vlastní konstelace za účelem porozumění nebo řešení nějakého problému máme možnost si uvědomit, co se v našem nevědomí děje, co nás odtamtud ovlivňuje, a zároveň nám poskytují možnosti změny na nevědomé i vědomé úrovni.  

Konstelacemi můžeme zvědomovat a „léčit“ vlivy z původní rodiny, současné rodiny, jakákoliv témata pracovní, duševní, zdravotní, vztahová, závislostní apod. Konstelacemi se také dobře zvědomují sny i naše vnitřní osoby.

Pokud máte zájem účastnit se konstelací, ale na konstelacích jste ještě nebyli a nevíte, jak to probíhá, prosím, podívejte se na výstižný popis rodinných i jiných konstelací na Wikipedii na heslo: Rodinné konstelace.

Pravidelně vedu konstelace v Praze a občas také v Brně.

Vedu tzv. terapeutické konstelace, kde mé zkušenosti z terapeutické praxe jsou velmi přínosné. Mou specializací je zejména konstelační práce s našimi vnitřními osobami, které nesou dané konstelační téma a zdravými esenciálními částmi, které jsou velmi důležité v procesu integrace, posílení, léčení, návratu klienta ke své hluboké podstatě.

Jedna konstelace trvá cca 1,5 hod. V jeden den můžeme pro účastníky postavit maximálně 5 konstelací. Konstelace jsou velmi přínosné i pro ty, kteří si nestaví vlastní konstelaci a konstelací se účastní jen v „rolích“.

Cena pro účastníka s postavením vlastní konstelace je 900 Kč.

Cena pro účastníka bez vlastní konstelace je 400 Kč.

Pokud máte zájem účastnit se konstelací, prosím, napište mi na anna.nandrazi@gmail.com

Nejbližší termíny konstelací jsou v sekci termíny

 

Reference:

Ahoj Aničko,

konstelace s Tebou byly velice hluboké. Velice se cením toho, že jdeš opravdu do hloubky a dáváš dostatek prostoru tomu, co se děje. Vyhovovalo mi, že jsi pracovala také s našimi vnitřními částmi a že využíváš znalostí i z jiných oblastí. Mám pocit, že se „věci“ pohnuly a opravdu změnily. Už se těším na další!

Jana