Anna: Zpět k Sobě. Poznejte své nevědomé vnitřní osoby.

Zpět k Sobě. Poznejte své nevědomé vnitřní osoby.

V roce 2019 povedu v Praze v Maitree 4 víkendové workshopy pod tímto názvem. 

Termíny workshopů jsou: 2.-3.února 2019, 27.-28. dubna 2019, 28.-29.září 2019 a 30.listopadu – 1.prosince 2019.

Jsou to samostatné workshopy. Nenavazují na sebe. Není potřebná účast na předchozím workshopu.

 

Cílem každého sebezkušenostního workshopu v malé skupině je prozkoumání nevědomých vlivů, které na nás působí, když máme dlouhodobě z něčeho strach, nejsme s něčím spokojeni, jsme smutní nebo je pro nás obtížné dostat se do hlubšího kontaktu se Sebou.

Budeme nacházet možnosti, jak se opět spojit se svým esenciálním „středem“ a osvobodit své zraněné „vnitřní osoby“.

……………….

Zažíváte ve svém životě často pocity ohrožení, strachu, bolesti, smutku či vzteku? Divíte se někdy, že jsou až příliš intenzivní navzdory dané situaci?

Možná nevíte, že to ve vás takto citlivě reaguji některé zraněné vnitřní osoby, které neměly v prenatálu, u porodu nebo v dětství naplněnou některou svou základní potřebu nebo zažily trauma.

Na druhou stranu jste si možná všimli, že jste málo citliví, když máte potřebu mít všechno pod kontrolou, mít pravdu, dělat všechno perfektně, pořád se něčím zabývat, soudit jiné, být bez tělesného nebo společenského kontaktu, kritizovat se, vyhovět jiným na úkor sebe, nadmíru jíst, pít, nakupovat apod. To ve vás reagují jiné vnitřní osoby, kterých „strategie“ vám nevědomě dobře sloužila v minulosti, ale teď vás to nejspíše omezuje.

Máme ještě i jiné vnitřní osoby, které nesou například témata našich předků nebo témata spojená s našimi minulými životy.

Všechny tyto vnitřní osoby mají své specifické chování, své potřeby. Ovlivňují naše chování, vnímání i rozhodování.  Protože jsou velmi ovlivněné naší minulosti a jsou částečně nebo úplně oddělené od našeho esenciálního jádra, nevidí skutečnou realitu. Často mají velký rozpor mezi sebou a stěžují nám rozhodování.

Když se spojíme se svou přirozenou podstatou, která žije v přítomnosti a má k dispozici všechny naše esenciální zdroje, schopnosti, můžeme „uzdravovat“ i naši „vnitřní rodinu“.

………………..

Na workshopu se budeme podrobněji zabývat vnitřními osobami, esenciálním zdrojem i čtyřmi důležitými kroky, které vedou k vnitřní změně. Každý účastník bude mít možnost pracovat na svém vlastním tématu do hloubky a spojit se svou esenciální podstatou.

Dle potřeby jednotlivých témat budeme pracovat se speciálními konstelačními technikami pro práci s vnitřními osobami a regresními technikami do prenatálu.

Věřím, že vytvoříme klidnou a empatickou atmosféru, aby se každý účastník cítil přijímaný a v bezpečí.

Sobota: 10.00 – 19.00

Neděle: 10.00 – 18.00

Cena: 2.250 Kč

 

Reference:

Víkendový workshop s Annou byl úžasný, Anna vedla seminář velmi citlivě, empaticky a s velkým respektem ke všem zúčastněným. Velmi doporučuji, dotklo se to všech, vším a všude. Neskutečná a osvobozující zkušenost. Jsem vděčná, že jsem tam mohla být. Sylva

Ahoj Anno,

chtěla bych Ti moc poděkovat za seminář, který jsme minulý víkend absolvovali. Především oceňuji Tvůj nesmírně lidský přístup, ohromné pochopení pro každého z nás, ochotu naslouchat a hlavně trpělivost, kterou si s námi měla. Moc ráda se s Tebou ještě setkám.Děkuji, Alena

 

Anicko, chci Ti jeste jenom kratce podekovat za vikendovy workshop. Z meho srdce snad spadly okovy a dokazu se divat dopredu.  Zacal ozdravny proces. Myslim, ze dnes budu konecne spat. Urcite budu chtit pokracovat.

s laskou

Gabina

 

Dlouho jsem marně hledal způsob, jak se se se svýma problémama vypořádat.
Že to nezvládnu sám mi bylo jasné, jenže jsem ani nemohl najít nikoho, kdo by mi s tím dokázal pomoci. Nyní už vím, jakým směrem jít a kde takové lidi hledat.
Jsem teprve na začátku své cesty za změnou. Cítím, že bude hodně dlouhá, ale po tomhle víkendu se na ní hrozně těším. Moc Ti za to děkuji. Tomáš

 

Milá Aničko,

Pro mne, to byl velmi náročný ale silný víkend.

Dotkla jsem se spousta témat, která v sobě mám citlivá a nedořešená.

Musím říct, že pro mne bylo silné zažít si znovu těhotenství, porod a hlavně se převtělit do duše dvojčete a vidět ten stav i z druhé strany.

Moc ti děkuji. Dlouho jsem měla pocit, že bych do toho svého nitra zase měla pořádně říznout a pohnout se svými problémy, ale takovouhle „divočinu“ jsem nečekala 🙂

Díky moc Aničko, jsi úžasná osoba 

 

Paní Kateřina napsala produkčnímu týmu Maitrey:

Minulý víkend jsem byla na semináři 4 důležité kroky k vnitřní změně, který vedla Anna Nandrážiová.

Byla skvělá. Každému z účastníků se věnovala s láskou, individuální péčí a osobním přístupem. Seminář vedla pevnou rukou, ale zároveň citlivě a svobodně. Byla jsem nadšená.

Moc Anně děkuji a těším se na další zkušenosti v oblasti osobního rozvoje.

Hezký den všem.

Kateřina

 

Odešlete nám svou zprávu